Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Rejestracja na wykład metodologiczny dra Eduardo Moncady

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wykład  pt. "The Methodological Challenges and Opportunities of Studying Violence"

Wykład prowadzony będzie w j.angielskim z tłumaczeniem na język polski

Prowadzący: dr Eduardo Moncado, Uniwersytet Columbia

Termin wykładu: 21 maja 2023 r. (niedziela) w godzinach 13:00 - 14:30, sala 228 Akademia WSB, ul. Cieplaka 1c Dąbrowa Górnicza

 

Dane osobowe
(To pytanie jest wymagane)

Dane osobowe uczestnika:

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie niniejszego formularza w celu wzięcia udziału w opisanym wyżej wydarzeniu, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu. 

Informujemy, nadto że wydarzenie publikowane w postaci fotografii cyfrowej w dowolnym formacie i w następujących mediach: stronach internetowych Akademii WSB – portal wsb.edu.pl, mediach społecznościowych, w związku z działalnością promocyjną i informacyjną Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.