Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Konferencja "Zastosowanie sztucznej inteligencji w wykonywaniu zawodów zaufania publicznego"

Zapraszamy do udziału w konferencji pt "Zastosowanie sztucznej inteligencji w wykonywaniu zawodów zaufania publicznego", która odbędzie się w dniu w dniu 9 maja 2024r. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.
Dane uczestnika
(To pytanie jest wymagane)
(To pytanie jest wymagane)
Forma Uczestnictwa:
(To pytanie jest wymagane)
Jestem:
(To pytanie jest wymagane)
Wykonywany zawód zaufania publicznego:
RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT].

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza w celu wzięcia udziału w wydarzeniu, wymaga podana przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o niewypełnianie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.

Informujemy, nadto że relacje z wydarzenia będą publikowane w postaci filmów i fotografii cyfrowej w dowolnym formacie i w następujących mediach: strona internetowa Akademii WSB – portal wsb.edu.pl, w mediach społecznościowych, Youtube (transmisja wydarzenia na żywo) w związku z działalnością promocyjną i informacyjną Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach prosimy o niewypełnianie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.

Jednocześnie informujemy, iż udzielona przez Pana/Panią zgoda na przetwarzanie danych osobowych ma dobrowolny charakter i ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie do dostępu do swoich danych, sprostowania swoich danych, ograniczenia przetwarzania danych, odwołania zgody na ich przetwarzanie. Celem realizacji swoich praw prosimy o poinformowanie nas pisząc na adres: iod@wsb.edu.pl