Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty kreatywne on-line "Niezawodna pomoc w poszukiwaniu pracy czyli mind mapping dla przyszłych pracowników", czas trwania 1h

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych on-line "Niezawodna pomoc w poszukiwaniu pracy czyli mind mapping dla przyszłych pracowników".

Czas trwania 1h.

Termin: 18 listopada 2022r. godz. 12.00 - 13.00.

Forma: on-line.

Obowiązuja zapisy.

 

Warsztaty kreatywne on-line "Niezawodna pomoc w poszukiwaniu pracy czyli mind mapping dla przyszłych pracowników.

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB, ul. Cieplaka 1C,41-300 Dąbrowa Górnicza.  Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dostępna pod adresem: https://wsb.edu.pl/rodo w zakładce przetwarzanie danych osobowych. Kontakt e-mail: rektorat@wsb.edu.pl.

Administrator danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować pod adresem iod@wsb.edu.pl. 

(To pytanie jest wymagane)

Dane osobowe

(To pytanie jest wymagane)

Wezmę udział w:

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przedstawienia oferty edukacyjnej związanej z działalnością Akademii WSB w szczególności informacji o organizowanych wydarzeniach naukowych lub/i szkoleniach poprzez wiadomości SMS, wiadomości e-mail jak również pocztą tradycyjną.

(To pytanie jest wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przesyłania mi wszelkich innych informacji marketingowych i handlowych oraz informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez Akademię WSB oraz instytucje współpracujące z Uczelnią poprzez wiadomości SMS, wiadomości e-mail jak również pocztą tradycyjną.

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: Kliknij aby rozwinąć

(To pytanie jest wymagane)

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią obowiązku informacyjnego o warunkach przetwarzania danych osobowych/danych osobowych dziecka* w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych/danych osobowych dziecka* oraz przysługujących uprawnieniach.

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie niniejszego formularza w celu wzięcia udziału w badaniu w formie ankiety ewaluacyjnej, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych wskazanych w treści formularza oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w badaniu.