Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Zaproszenie na spotkanie z Edwardem Hadasem z University of Oxford

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Panem Profesorem Edwardem Hadasem z University of Oxford.

Podczas spotkania Pan Profesor będzie odnosić się do dwóch zagadnień:

“The future of the complex research university”

oraz

“Research methods in philosophical social science”

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o dokonanie rejestracji.

Spotkanie prowadzone będzie w j.angielskim.

Prowadzący: Edward Hadas, University of Oxford

Termin spotkania: 20 marca 2023 r. (poniedziałek) w godzinach 13:30 - 15:30, sala 425 w Akademii WSB.

 

Dane osobowe
(To pytanie jest wymagane)

Dane osobowe uczestnika:

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie niniejszego formularza w celu wzięcia udziału w opisanym wyżej wydarzeniu, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu. 

Informujemy, nadto że wydarzenie publikowane w postaci fotografii cyfrowej w dowolnym formacie i w następujących mediach: stronach internetowych Akademii WSB – portal wsb.edu.pl, mediach społecznościowych, w związku z działalnością promocyjną i informacyjną Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.