Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ochrona Danych Medycznych - 19.06.2024 r.

Dane osobowe
(To pytanie jest wymagane)
(To pytanie jest wymagane)
Skąd dowiedziałeś się o konferencji?
Zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

Jeżeli Pani/Pan potrzebuje do uczestniczenia w tym wydarzeniu np. pętli indukcyjnej, tłumacza języka migowego, asystenta, to prosimy o zaznaczenie poniższego pola:

* w rozumieniu ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2022 poz. 2240)

Szanowni Państwo, jeśli zgłosicie zapotrzebowanie na zapewnienie dostępności to skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia szczegółów. 

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT].

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza w celu wzięcia udziału w wydarzeniu, wymaga podana przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o niewypełnianie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.

Informujemy, nadto że relacje z wydarzenia będą publikowane w postaci filmów i fotografii cyfrowej w dowolnym formacie i w następujących mediach: strona internetowa Akademii WSB – portal wsb.edu.pl, media społecznościowe, w związku z działalnością promocyjną i informacyjną Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach prosimy o niewypełnianie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.

Jednocześnie informujemy, iż udzielona przez Pana/Panią zgoda na przetwarzanie danych osobowych ma dobrowolny charakter i ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie do dostępu do swoich danych, sprostowania swoich danych, ograniczenia przetwarzania danych, odwołania zgody na ich przetwarzanie. Celem realizacji swoich praw prosimy o poinformowanie nas pisząc na adres: iod@wsb.edu.pl